Бренди

Як ми можемо вам допомогти?

Установка
Спектр послуг із встановлення кліматичних систем на транспортні засоби різного призначення, розширення вже наявних систем відповідно до міжнародних стандартів та нормативних документів.
Ретельно підібрані або спеціально розроблені рішення дозволять водіям та пасажирам насолоджуватися комфортним кліматичним середовищем у салоні автомобіля під час руху чи зупинки, навіть за відсутності роботи двигуна.
Діагностика
Кваліфікована перевірка та аналіз роботи всіх компонентів інтегрованих систем, що відповідають за кліматичний комфорт у салоні вашого автомобіля. Після діагностики наші фахівці підготують детальний звіт про стан кліматичної системи та рекомендації щодо подальшого обслуговування чи ремонту, з конкретними пропозиціями відповідно до ваших потреб та бюджету.
Навчання дилерів
Організація тренінгів, семінарів, вебінарів, онлайн-курсів для дилерів за авторськими програмами. Навчання сфокусоване на наданні знань та практичних навичок роботи з нашими продуктами. Випускники наших курсів мають не лише компетенції для досягнення успіху в сфері продажів та обслуговування відповідного обладнання, а й зв’язки з провідними представниками галузі на ринку готових рішень.