Підбір та впровадження

Готові рішення для ваших проєктів

Підбір готових рішень

Наші спеціалісти кваліфіковано допоможуть підібрати обладнання та компоненти згідно з технічним завданням. Для цього ми маємо налагоджену співпрацю з провідними європейськими постачальниками, організовані логістичні ланцюги для доставки, обширний запас на складі, за необхідності готові самостійно організувати доставку. За потреби можемо виїхати до вас і проконсультувати на місці.

Адаптація та інтеграція рішень

Інженерний відділ TPU відповідно до технічного завдання підбере, а за необхідності – спроєктує всі компоненти, необхідні для адаптації та втілення уже готового рішення у ваш проєкт. Серед продуктів нашої компанії є унікальні системи розширення вже вмонтованих систем кондиціонування із дотриманням нормативних вимог до транспортного засобу.
Навчимо встановлювати та в межах технічних можливостей обслуговувати обладнання із наданням відповідних сертифікатів вашим співробітникам, а в разі необхідності надамо свої потужності для сервісу та ремонту.

Портфоліо послуг TPU

До портфоліо послуг «підбір та впровадження» входять стандартні системи опалення та кондиціювання повітря, адаптовані для різноманітного наземного, водного, рейкового транспорту, військової, будівельної, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів спеціального призначення, та контейнерів, укриттів, радіолокаційних станцій, дизельних електростанцій тощо. 

Так, під час розробки проєкту мобільної польової кухні ми підібрали та впровадили професійне кухонне обладнання, встановлене спеціальним чином для найбільш ефективного використання простору. Побутове обладнання адаптоване для мобільного польового банно-прального комплексу. 

Нашим рішенням довіряють оборонні відомства, про що каже успішне проходження перевірок військовими представництвами з подальшим прийняттям на озброєння.

Багаторічна співпраця з провідними європейськими виробниками та постачальниками, досвід роботи з різноманітним обладнанням, власний сервісний центр, кваліфікований шеф-нагляд за монтажними роботами – запоруки нашої впевненості у підбірці найбільш ефективних технічних рішень.

Бренди | Партнери

Webasto
Webasto
Webasto
Німецька компанія, світовий лідер з виробництва автономних опалювачів, кондиціонерів та комплектуючих для транспортних засобів. TPU є ексклюзивним представником бренду в Україні
Whisper Power
Whisper Power
Whisper Power
Нідерландська компанія, що займається створенням енергонезалежних систем, світовий лідер в розробці, виробництві та обслуговуванні сучасних рішень з нулевим рівнем викидів. TPU обслуговує клієнтів бренду в якості ексклюзивного представника в Україні
Thermobile
Thermobile
Thermobile
Нідерландська компанія, всесвітньо відомий виробник мобільного кліматичного обладнання для обігріву та охолодження приміщень, що призначене для роботи у широкому спектрі експлуатаційних та погодних умов
MDH Defence
MDH Defence
MDH Defence
Британська компанія з більш ніж 50-ти річним досвідом проєктування і виробництва транспортних засобів класу CBRN, систем фільтрації та охолодження повітря у транспортних засобах
TCCI
TCCI
TCCI
Американська компанія з офісом в Німеччині, світовий лідер з виробництва електричних компресорів, компресорів з механічним приводом та пневматичних систем для комерційного та автомобільного ринку.
Techni
Techni
Techni
Транснаціональна компанія з головним офісом у Великобританії, лідер ринку з розробки та виробництва кріплень і приводів для мобільного транспорту методом лиття та фрезерування
Сервіс та підтримка

Кілька наших проєктів

Системи життєзабезпечення
Комплекси забезпечення побутових потреб
Консультуємо, розробляємо проекти, підбираємо обладнання та приймаємо безпосередню участь у виготовленні та введенні в експлуатацію комплексів для забезпечення побутових потреб.
Пожежні автомобілі: система опалення
Опалення відсіку екіпажу та насосного відсіку автоцистерни пожежного автомобіля
Система автономного повітряного опалення здатна забезпечити як комфортні умови роботи екіпажу, так і безперебійну роботу важливого обладнання пожежних автомобілів навіть за температур –20°C.
Всюдиходи: опалення та підігрів двигуна
Автономний опалювач із системою передстартового підігріву двигуна
Система автономного повітряного опалення кабіни та відсіку двигуна всюдихода забезпечує комфорт водія, а підігрів двигуна дозволяє надійно та легко запустити силову установку у холодному середовищі.

Спеціально розроблена для всюдиходів, система працює незалежно від роботи двигуна та забезпечує ефективне та економне використання пального.
Патрульні катери: клімат-контроль
Комплекси автономного повітряного опалення і моноблочна система кондиціювання
Повітряне опалення створює комфортні умови для патрульних екіпажів під час тривалих місій, а моноблочна система кондиціювання забезпечує оптимальний рівень вологості та температури у спекотні дні.