Кондиціювання

Готові блоки кондиціонування та розширювачі штатних систем
Створення та підтримка найбільш сприятливого повітряного середовища відповідно до заданих параметрів в умовах підвищених температур
Проєкт з нуля
Комплексний підхід, від визначення запитів клієнта до серійного виробництва та післягарантійного обслуговування
Допомога у розробці проєкту
Консультуємо, надаємо інформаційну підтримку та беремо безпосередню участь у розробці ваших проєктів
Підбір готових рішень
Пропонуємо готові рішення для ваших проєктів, розробляємо системи розширення штатних кондиціонерів у тому числі для військової та спецтехніки
Всі проєкти

Реалізовані проєкти та рішення

«Київ 50» і «Харків 90»

Готові автономні системи та розширювачі систем кондиціювання транспортних засобів, які були розроблені для військових та силових структур є універсальними, і підходять для транспортних засобів як спеціального, гуманітарного, так і цивільного призначення.

Технічні рішення поєднують компактність із потужністю, забезпечуючи комфорт екіпажу та надійний запуск двигуна навіть за екстремальних температур у діапазоні від –40 до +55 °C. Завдяки цьому обладнані нашими системами бронемашини показують ефективність в будь-якій країні світу.

За наявності штатного кондиціонера для шасі, наші розширювачі дозволяють підвищити ефективність системи та адаптувати її до затребуваних технічних характеристик, при цьому зберігають відповідність кінцевого результату до умов гарантійного та сервісного обслуговування оригінального продукту та вимог до екологічності та сертифікації.

Моноблочні кондиціонери серії «Борей»

Компактні прилади та системи кондиціонування власної розробки TPU, заточені під конкретні потреби клієнта. Серія включає чотири рішення, які здатні забезпечити задані параметри повітря в широкому спектрі застосувань – від малорозмірних тентів до тимчасових приміщень та споруд подекуди розміром до 40 кв.м. Продукти серії активно використовуються у цивільному та оборонному секторах.

Більше про серію «Борей»Згорнути

Унікальні системи під ключ

Проаналізуємо ваші вимоги та запропонуємо найоптимальніше рішення за вашим запитом