Енергоживлення

Автономні джерела живлення
Доступ до електроенергії за відсутності електромережі
Проєкт з нуля
Комплексний підхід, від визначення запитів клієнта до серійного виробництва та післягарантійного обслуговування
Допомога у розробці проєкту
Консультуємо, надаємо інформаційну підтримку та беремо безпосередню участь у розробці ваших проєктів
Підбір готових рішень
Пропонуємо готові рішення для ваших проєктів, підбираємо та постачаємо обладнання відповідно до вимог
Всі проекти

Реалізовані проєкти та рішення

Дизельні генератори

Автономні силові установки для забезпечення резервного електропостачання шляхом роботи дизельного двигуна. Наші вироби широко використовуються як у промисловому секторі, так і в побуті. 

Залежно від режиму роботи, один такий генератор може забезпечити електроенергію із потужністю на рівні: газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), мікрохвильовій печі (0,9 кВт), масляного радіатора (2,2 кВт), інфрачервоного радіатора (2,2 кВт) і т. д.

Інвертор із функцією зарядки 

Комбінований пристрій 2 в 1: інвертор та зарядний пристрій для акумуляторної батареї. Ідеально підходить для встановлення в тісних приміщеннях, таких як житловий будинок, каюта човна, салон автофургона або причепа. 

Інвертор забезпечить резервне живлення для споживачів мережі змінного струму 220В, використовуючи енергію 12В-акумулятора та автоматично заряджаючи його, коли знову буде доступна мережа змінного струму. Функція багатоступеневої зарядки від інвертора сумісна з будь-яким типом акумуляторів.

Акумуляторні батареї гелеві 

Акумулятори з можливістю глибокого розряду, розроблені для використання з інверторами та джерелами безперебійного живлення. Ключова особливість – це довговічність: експлуатаційний термін такого виробу сягає 12 років.

Відсутність викидів газів дозволяє використовувати гелеві батареї в житлових приміщеннях у якості джерела безперебійного живлення.

Унікальні системи під ключ

Проаналізуємо ваші вимоги та запропонуємо найоптимальніше рішення за вашим запитом