Опалення

Автономні опалювачі
Для транспортних засобів, тимчасових, стаціонарних, мобільних споруд та приміщень
Підбір готових рішень
Пропонуємо готові рішення для ваших проєктів, підбираємо, постачаємо обладнання, виконуємо монтаж або шеф-супровід із навчанням вашого персоналу
Допомога у розробці проєкту
Консультуємо, надаємо інформаційну підтримку та беремо безпосередню участь у розробці ваших проєктів
Обслуговування
Виступаємо офіційним представником світових брендів, забезпечуємо поточний ремонт та обслуговування систем опалення на власних потужностях
Всі проекти

Готові рішення які успішно використовуються у проєктах

FAH 40/55  – автономний повітряний опалювач в мобільному виконанні,  власний проект розроблений з нуля. Призначений для обігріву наметів, тентів, тимчасових та стаціонарних приміщень розміром до 10 м. кв. та висотою не більше 2,5 м. Для використання опалювача необхідне джерело живлення 12В. Опалювач має інтегровану систему аварійного живлення для забезпечення безперебійного завершення роботи опалювача у разі незапланованого відключення основного джерела живлення, має власну систему паливоподачі з вмонтованим в корпус бачком для пального (5 л). Для розміщення опалювача безпосередньо в приміщенні, передбачена можливість подовження системи виведення вихлопних газів.  

Теплові пушки зовнішнього використання – дизельні опалювачі призначені для обігріву наметів, тимчасових приміщень, військових таборів та польових госпіталів. Вони надійні, компактні, мобільні, витримують низькі температури до – 45 °С.

Рідинні опалювачі – автономні передпускові опалювачі призначені для підготовки двигуна до запуску в зимовий час, прогрівання салону. Допомагають уникнути холодних запусків двигуна при мінусових температурах і швидко усунути обмерзання скла. Залежно від моделі призначені для легкових автомобілів, легких вантажівок, мікроавтобусів, важкої комерційної, сільськогосподарської та спец. техніки.

Читати більшеЗгорнути

Унікальні системи під ключ

Проаналізуємо ваші вимоги та запропонуємо найоптимальніше рішення за вашим запитом