Діагностика

Перевірка вашої машини на сумісність із нашими системами

ТОВ «Термо Проджектс Україна» спеціалізується на проведенні діагностики інтегрованих кліматичних систем та транспортних засобів широкого спектру – від броньованих автомобілів до вантажівок та спецтехніки.

За результатами різнобічного аналізу таких аспектів як технічний стан, вік обладнання, можливості для покращення та відповідність сучасним стандартам екологічної безпеки та ефективності, ми надаємо нашим клієнтам детальний звіт з рекомендаціями щодо перспектив установки нових кліматичних систем або модернізації наявних.

Наші кваліфіковані фахівці використовують сучасні методи діагностики та технології, щоб оцінити стан і ефективність існуючих кліматичних систем і транспортних засобів. Технологічна база дозволяє нам проводити незалежну й точну діагностику. Зокрема, у нас є власний діагностичний стенд, за допомогою якого ми можемо виконувати всі необхідні перевірки на місці.

Експерти TPU допоможуть підібрати оптимальні рішення, враховуючи індивідуальні потреби та бюджет клієнта.

Спеціально підібрані нашими професіоналами рішення забезпечать вам комфорт та безпеку під час перебування в транспорті або приміщенні незалежно від умов навколишнього середовища.