Кухонні модулі

 

Перший в Україні проєкт польової кухні вітчизняного виробництва, розроблений та реалізований спільно з українським партнером. Комплекс пройшов перевірку військовими представництвами, прийнятий на озброєння та запущений в серійне виробництво.

Кухонний модуль контейнерного типу реалізований у двох конфігураціях положення: для транспортування та робоче. Положення для транспортування – компактний контейнер, який зручно транспортувати та переміщувати на вантажному автомобілі (причепі), або залізничним, повітряним чи морським транспортом.

У робочому положенні комплекс розгортається у автономне кухонне приміщення площею 22 м². Ми спеціально підібрали професійне кухонне обладнання, серед якого, зокрема, електрична овочерізка, слайсер, холодильна та морозильна камери, електрична плита, паровий котел, посудомийка тощо. Все це розміщено особливим чином задля можливості компактно згорнути у положення для транспортації.

Комплекс призначений для організації харчування групи людей до 500 осіб, таким чином надаючи можливість приготування свіжої та гарячої їжі навіть у важкодоступній місцевості.