Якість та гарантії

Якість та надійність – наріжні камені політики ТОВ «Термо Проджектс Україна» у сфері менеджменту якості. Ми прагнемо надавати кліматичні рішення, що в найскладніших умовах показують високу витривалість та непохитну продуктивність. Інвестувавши у наші вироби, ви заощаджуєте час та кошти на обслуговуванні, адже ми не лише надаємо надійні й довговічні системи кондиціонування, але й максимально доступний та легкий сервіс у разі необхідності.

Керівні принципи нашої роботи:

Лише високоякісні матеріали

Надійність будь-якої системи визначається перш за все якістю її складових. У нашій продукції ми використовуємо лише перевірені компоненти від виробників зі світовим ім’ям, що гарантує тривалий термін експлуатації та зручність ремонту наших виробів. За необхідності, всі комплектуючі можна оперативно замінити на аналогічні зі складу, таким чином вам не доведеться довго чекати на сервіс для придбаної вами системи нашого виробництва.

Контроль якості

Кожен продукт проходить суворий контроль якості на всіх етапах проєктування та виробництва. Таким чином, ми гарантуємо повну відповідність всім діючим вимогам та стандартам. Наші спеціалісти також мають досвід із підготовки відповідної документації, що полегшить вам бюрократичні процедури, пов’язані із експлуатацією виробу.

Постійне вдосконалення

Наші спеціалісти невпинно працюють над удосконаленням наших технологій, процесів виробництва та послуг, що підтверджено українськими та міжнародними сертифікатами відповідності, включно із стандартом ISO 9000. 

Протягом усього післяпродажного етапу втілення проєкту ми активно впроваджуємо оновлення та модернізації до наших продуктів, що також передбачено умовами надання сервісу. Купуючи наш виріб, ви можете бути впевнені, що він залишатиметься актуальним та відповідатиме поточним реаліям та потребам.

Гарантія та сервіс

Усі наші продукти та послуги мають гарантійний термін, протягом якого компанія надає всебічну підтримку у вирішенні будь-яких проблемних питань. TPU має прямі логістичні зв’язки з постачальниками в багатьох країнах світу, а також склади з готовими компонентами, що забезпечує максимально оперативний ремонт та обслуговування для придбаних вами систем.

Міжнародні партнери довіряють нашим сервісам, тому всю необхідну допомогу з матеріальною частиною ви можете отримати локально на наших потужностях в Україні. TPU також є офіційним та ексклюзивним представником таких компаній як Webasto, Thermobile, MDH Defence та WhisperPower на українському ринку, безпосередньо обслуговуючи споживачів їх продукції в Україні.