Установка

Монтаж систем і шеф-нагляд за монтажем

ТОВ «Термо Проджектс Україна» пропонує професійну установку автономних систем опалення та кондиціонування під ваші транспортні засоби. Незалежно від виду та моделі транспорту: від автомобілів та вантажівок до потягів і броньованих катерів – ми маємо ряд рішень, що підійдуть під ваші умови експлуатації та забезпечать ваші потреби.

Наша компанія має понад 15-річний досвід установки і обслуговування автономних систем, що забезпечують комфортні умови під час перебування в транспорті. Наші техніки володіють необхідними знаннями та навичками для ретельної установки та розширення систем опалення та кондиціонування з урахуванням особливостей кожної конкретної категорії транспорту.

Наші послуги включають нагляд за процесом встановлення, під час якого наші кваліфіковані технічні спеціалісти гарантують, що все правильно підключено та в робочому стані. Ми надаємо рекомендації та начання для вашого персоналу, щоб він міг забезпечити правильне та ефективне виконання монтажних робіт.

У наших виробах використовуються лише високоякісні компоненти від світових брендів, ми забезпечуємо контроль якості на всіх етапах втілення проєкту, щоб забезпечити надійну роботу систем і довговічність їх функціонування.

TPU має індивідуальний підхід до кожного клієнта, наша компанія має потужності та кваліфікації, щоб з нуля розробити, втілити та масово виробляти унікальні технічні рішення, що підходять саме вам.