HWU 160

 

Інноваційний мобільний нагрівач води, спеціально розроблений для забезпечення гарячою водою душових та інших санітарних приміщень у важкодоступних місцях, де відсутня можливість підключення до централізованої системи водопостачання.

Система здатна забезпечити теплою водою до 2-х душових кабін у наметі швидкого розгортання. Інноваційний дизайн, українське виробництво з використанням високоякісних компонентів гарантує високу надійність, простоту розгортання та швидке підключення.

Переваги:

  • Компактність та портативність: HWU 160 має компактні розміри і малу вагу, що робить його ідеальним вибором для використання в складних умовах та віддалених місцях, таких як кемпінги, будівельні майданчики, або туристичні об’єкти.
  • Продуктивність: за одну годину HWU 160 нагріває до 360 літрів води до максимальної температури в 40°C. Мінімальні коливання температури дозволяють забезпечити гарячою водою кілька душових лійок одночасно. Апарат працює на дизельному паливі.
  • Простота експлуатації: Водонагрівач легко встановлюється та обслуговується, що робить його ідеальним вибором для широкого кола користувачів і не потребує від споживачів значного досвіду в роботі з обладнанням.